O przychodni

Dzienny ośrodek rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK tworzą najlepsi wrocławscy specjaliści i lekarze z zakresu terapii dzieci. Cieszymy się zaufaniem i dobrymi referencjami rodziców naszych małych pacjentów oraz jesteśmy miejscem cenionym w środowisku specjalistów.

Program terapeutyczny przychodni rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK otrzymał pozytywna opinię Krajowego Konsultanta Fizjoterapii w Polsce dr hab. n. med. Jana Szczegielniaka prof. nadzw.

Świadczymy usługi rehabilitacyjne dzieci w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz prywatnie.

Naszym celem jest opieka lekarska i wsparcie rehabilitacyjne dzieci przedwcześnie urodzonych oraz niemowląt i dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, problemami neurologicznymi, genetycznymi, metabolicznymi oraz chorobami sprzężonymi. Zajmujemy się również profilaktyką zaburzeń psychoruchowych i wspomaganiem rozwoju u dzieci zdrowych.

Ośrodek rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK gwarantuje rodzicom i dzieciom dostęp do najlepszych specjalistów z zakresu rehabilitacji, neurologopedii, psychologii, terapii zajęciowej oraz pedagogiki specjalnej. Zapewniamy opiekę lekarską neurologa, ortopedy, pediatry, neonatologa oraz w zakresie rehabilitacji medycznej.

Nasi terapeuci wykorzystują w rehabilitacji najnowocześniejsze i najskuteczniejszej dostępne metody: NDT BOBATH, Vojta, PNF, FITS terapia skolioz, integracja sensoryczna, terapia cranio-sacralna (czaszkowo-krzyżowa), wielowymiarowa terapia manualna stóp, terapia manualna, masaż Shantala. Pomagamy także rodzicom w doborze sprzętu rehabilitacyjnego i zaopatrzenia ortopedycznego dla ich dzieci.

Nasze wieloletnie doświadczenie łączymy z pasją oraz życzliwym podejściem i szacunkiem dla potrzeb oraz wymagań naszych małych pacjentów i ich rodziców. Staramy się tworzyć ciepłą i rodzinną atmosferę, aby nasi podopieczni czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo, tak jak w domu. Serdecznie zapraszamy!